Rally Albania 2015 fillon udhëtimin nëpër Shqipëri nga Tirana në Velipojë, Korçë dhe Himarë. Gara, e dyta në Ballkan për nga madhësia dhe  pjesëmarrja, do të zhvillohet nga datat 6 deri më 13 qershor. 

12 Komente

Fotografia nr. 2 smiley

e perseris dhe e theksoj: Udhetimet e Odisese! smiley

 

Masa sigurie?

E dashke ne te rrujt zotrote. smiley

Ishte tjeter kohe kur Bojagjiu i KESH-it ishte sponsor i kesaj vajzes qe eshte komandare e Rally-t. I ka ec gjithmone kesaj qupen me drejtorat e KESH-it. Edhe me Harasanin beri ca kohe lufte , ja per kesisoj gjonash, dmth per qeshtje sigurie. smiley

Atehere ishin paret e KESH-it vertet, pastaj keta sponsorizun Bojaxhiun per ne Malin e Bardhe e me radhe. smiley

Sot te ru zoti thu ti; gjer dje te rrute Bojaxhiu. smiley 

Vallaj e urrej ket mentalitet; hajdeni e boni cer te doni, se ketu nuk ka porta honi...

Super! Rally dhe ai tipi me biciklete 28-çe eshte foto per promovim turistik.

smiley perse duhet te jemi neve (shqiperia) vendi ku zhvillohet nje gje shkaterrimtare si kjo ?!

a bunch of ding dongs on wheels...

kujdes mos perplasni ato turistet hollandeze te plazhi smiley

Sa interesant jane keta njerez,i admiroj per guximin qe kane!

prape ajo qe osht bo drejtorevica e agjencise se turizmit e organizon ket? ajo eshte figure, kur u emeru drejtorevice dhe po benin ligjin per agjencine e turizmit, e kishte bo nenin per drejtorin qe shkarkohej nga detyra vetem po te vdiste, perndryshe s'kishte bir kurve me e heq, me kollaj hiqej presidenti dhe shefi i shikut se drejtori i agjencise se turizmit smiley

ne mos ajo direkt shoku ngushte i drejtorevices! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).