Varka plusojnë pranë brigjeve të liqenit Sarnberg në Gjermaninë jugore. Liqeni është i mbuluar nga një shtresë pjalmi.
Foto: Peter Kneffel/AP

4 Komente

nuk asht naj konstatim i holle,po kjo e gjitha duket si pikture dhe jo foto.

Kjo eshte e vecanta e fotos. Pjalmi mbi siperfaqen e liqenit e ben te duket si nje pikture.

booo  pjalmi... larg nga kjo teme se na zune teshtimat, alergjia..

E hoqem para nja dy javesh ket siklet smiley Na u bone makinat si te ushtrise smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).