Për kilometra me rradhë në Kamëz përsëriten portretet, një Xhelal Mziu, një Safet Gjici, një Xhelal Mziu, një Safet Gjici, një Xhelal Mziu, një Safet Gjici. Të duket sikur vazhdon kështu pafundësisht, në të dy drejtimet.

PS. Pas një "reflektimi" kandidatet shkodrane ranë dakord javën e shkuar t'i heqin flamujt elektoralë që kishin mbuluar qytetin.

9 Komente

e paharrushme ne kujtese se si u karramun ne fund te emisionit keto te dy se ca do nodhte me 21 qershor:

-"do e ftoj Safetin te festa e fitores do ja jap nji gote shamponj"

-"une ne bashki ti ne shpi"

-"une mar kupen Gjelali mer shtupen"

- "une mar celsat e bashkise ti ma ato te partise"

-"ti do jesh tu qajt e tu lotu une do jem tu knu e tu festu"

 

Hehehe, po as Kamzalinjte as Shkodront nuk kane brina! smiley

Për kilometra me rradhë në Kamëz përsëriten portretet, një Xhelal Mziu, një Safet Gjici, një Xhelal Mziu, një Safet Gjici, një Xhelal Mziu, një Safet Gjici.

afroje pak doren se me kaq ato portretet duken nji Xhelal Mziu nji Edi Rama smiley

ej po Kamez ketu apo Komuna Parisit o lla? Megjithese Kamez Kamez do jete se paska edhe trotuare smiley

PPSH e modernizuar, degezuar, seksizuar. Partia te vjen te rruga, te shtepia, te puna.

Gjynah qe s'kane integruar ate parullen poshte-djathtas ne foto tek sloganet e fushates, "Kolaudojme shpresen per nje jete me te mire".

Me ate rast do lindte dhe shprehja Mzi-opozitare "Te kolaudofte Xhelal Mziu!"

Pas reflektimit Shkodra vazhdon te jete e mbushur me flamuj partish, vetem ne pjace i kan heq. Aq shume flamure as kisha pare as kam per te pare kurre, vetem po qe se mbidhen gjithe kinezet bashke ne nje fushe te hapur per 1 tetor

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).