Nga investimet e ditëve të fundit në Durrës.

16 Komente

a te qash a te qeshesh me ate qe po i ndodh atij vendi...

Ato qepenat jane per tynel me pagese? 

smiley eshte kishë ajo....  believe it or not

uell, dhe llord werks in mistiries weis Gono...

edhe aq te mistershme jo mo, se eshte tu na e thone troc #Rilindje #Rilindje #Rilindje

Ja ketu paska ngjit boja e bardhe per bukuri! Bravo Durresi. I rrofshin vizat e bardha te skaduara Tirones. Ai pallati si zgjeps, lol

Eshte Ligji e Merfit ky Moza. "Fara e barit qe hidhet ne backjard nuk do te zere, ndersa ajo qe rreshqet mes gishtave dhe bie mes pllakave te gurit, do te zere dhe do te rritet e harlisur."

True. 

Qyqja mi none! 

Ça shkatarrimi smiley

 

kto do jene ato pika pikat zgjatim i atij pasqyro-inoksit smiley. Si pun etj, etj dmthan

Rrugicat qe kerkonin assssss-ffffffalt !

Investime qe behen nje here ne dy vjet shpejt e shpejt sa per vota jane. Edhe kaq mire eshte. Aty pikesepari nuk ka trotuare. Banoret jane te lumtur se nuk do kene me balte, kujt po i rref per vizat?! Ketu poplli dele dhe i vuajtur nga impotenca e tij, s'po pyet per tallje shume me te renda qe po i behen sy per sy, jo me per keto detaje "te parendesishme."

Cilet banor , pleqte e plakat ? Se ato po ngelen aty, edhe ndonje tek tuk cun i ri si ty ! smiley qe eshte i zon me pune partie

Ka plot njerez akoma. Nuk jane kane mbathur te gjithe si ty.

Lajm shume i mire ky .

Ja qe s'do vdesesh injorant dhe ti.

Po te kisha qene une, ato vizat e bardha do i kisha vazhdu vertikal ke muri i pallatit. Just for fun. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).