Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së radhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë

18 Komente

Para se te veni ne plazh shkoni dhe futini nje pace ke Vangjoja

Me ligj nuk duhet te lejohet, sidomos tani qe eshte afer sezoni turistik.

 

Lambrenedeto: Albanistani nuk eshte bote e trete!

Duam te promovojme edhe turizmin elitar pa le. Me nje shtet zhuls dhe me nje popull maskara por bythperpjete vetem derrat vijne per turizem.

Ne nji riformulim te shprehjes se vjeter te tiranasve per durrsaket plazhista:
3 muj Vangjo, 9 muj Lango. ..

a te qash a te qeshesh ku ka perfundu ai vend

Drejtimi i duhur per Durresin eshte Tirana smiley

Drejtimi i duhur per Durresin eshte Maminasi smiley

 

Vende dhe popuj.....

Vallaj zgjedhje e vishtir o popull: midis Portit dhe Vangjushit smiley

Pas zgjedhjeve mavija iken, bluja qendron.

smiley

keta te vangjushit s`kane gjetur hapesire t`ngulin tabelen ne radhe te pare, por kane vendosur njesh_in tek cepi tabeles elekt. Bukuri!!

Kroaci vs Itali  X

Hollanda 2

Norvegji 1

Qe te kete lidhje me temen : poshte Qeveria Gjermane qe lejon te hane dru mrena me US

 

hollanda pritet qe te fitoje se e mori leksionin e futbollit te fresket te shtunen smiley

leksion me 4 gola smiley

Shtyhet vendimi Shqiperi-Serbi

Ja pra ne Vefa qe po pret kestet e veta nga lobimet Ruse dhe Serbe per te marr nje vendim te "paanshem' per ceshtjen. Kush ka mundesi ti fus nje te peshtyme nderkohe atyre zengjinave tone te Federates, efkaristo!

Si mer Jahu nje ndeshje aq ashiqare me tone raciste, ku ti kishte ndodh ndonje Isreali do kishte plas nje skandal nderkombtar, u kthy ne keshtu qelbesirlliku e u katandis ne muhabet fluturaku? Si ka munci mer? 

Nderkohe ne nje univers paralel, Shqiperia merr 50 mije euro per racizem ne ndeshje me Armenine, ku s'u hudh asnje flakadane? Rrnofte Vefa.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).