Instituti Shqiptar i Mendimit dhe i Qytetërimit islam ka publikuar versionin online të Kuranit.

Në adresë të këtij instituti me qendër në Tiranë, mund të kenë qasje në faqen e kuranit në gjuhën shqipe, e po ashtu edhe zbërthimin e kuptimit të tij, të dyja këto të mbështetura nga Hasan Nahi.

Ky është linku ku mund ta lexoni ose te degjoni Kuranin online.

http://www.aiitc.net/kurani_madherishem/

2 Komente

Alamet pune!!!
Vegel e dobishme sidomos per kohet e sotme. Klikon ne ajete dhe i digjon me shum kollajllek.
Leximi shum i qarte, gjuhe e bukur, toni ne masen e duhun dramatike.
Ne emen te gjithe dembelave, shum flm

Flm Aiitc. Shume gje e nevojshme. 

Si po shkon Ramazani per peshqit agjerues?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).