Një adoleshent është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi u kap duke drejtuar pa patentë një makinë Porsche.

I riu me inicialet L.T., u arrestua në flagrancë rreth orës 04:20 të mëngjesit në rrugën “Siri Kodra”.

Përveç kësaj, policia bën të ditur se 18-vjeçari ka vetëm 5 klasë shkollë.

Foto ilustruese.

23 Komente

Po daddy sa klase ka? 

Donte te shtypte me makine mesuesen e klases se gjashte qe e la ne klase.

 

Vrapoi per tek nena e semure ...

Babin duhet te kishin arrestu, qe kur bleu Porshen me ate ngjyre. Trazhgimtar i denje i atyne qe shifshe dite djele ne mjes, rrugve te Tirones, me biciklete kineze 28-ce fringo, me dy zyle, dy pasqyra, dy flamuj te vegjel ke aksi rrotes mrapme dhe i bisht lepri mrapa shales ... Gjeje!

Me siguri, ne ate ore te nates, i riu duhet t'ia kete vjedhur çelsat babait dhe ka marre makinen. Nuk besoj te kete prind aq budalla, ti japi çelsat e porshes djalit pa patente. 

Bo vaki i ka pas 5 klase universitet ...ku i dihet, po i bijme ne qafe kot.

mund te jete autodidakt dhe me zgjuarsi natyrale.

Shkaba vigjilent si gjithmone!! Memedhe hev no fier, shkab PRi iz hier!!!!

C'u be me arsimin e detyruar?

Lajme koti. E para e punes lajmi thote qe nuk kishte patente, pra per kete u ndalua. E dyta nuk sqarohet e kujt eshte makina, se mund te jete e dashnores p.sh. E treta, sa klase shkolle duhen per te ngare nje Porsce? 

Kshu lloj lajmi as gazetat amerikane nuk shkruajne, qe jane cope-cope.

Hej, se me zu kureshtja: po gazetat kanadeze si jane?

Ato qe botohen nga emigrantet arabe, apo ato te venalive?

??? Tuajat pra, gazetat kryesore kanadeze.

Gazetari normale perendimore. Po ne jemi me shume te fokusuar ne problemet e brendshme, qofte edhe per aresye thjesht ekonomike. Per te jashtmet lexojme gazetat amerikane.

I pashe ne Wiki sapo. Plot paskeni. Dhe sa shume gazeta kineze!!! 

Vellezerit kineze dhe miqte kosovare pra, ka pas thene Enveri.

Shkabe, je ne rregull...ky peshku po na ngjan si mbledhja e organizates baze t'partise...

Mua personalisht, me shqeteson shume ky kendveshtrimi Pentium 3 i ketyre peshqve, qe fillojne nga ngjyra e Porshit, tek roli babait e deri te biografia e gjyshit...

se imagjino...te beje vaki, t'ju shash ti ato Muscle Karet qe kercejne me susta...te bene qepazè!!

Te tera na i kishte Nebileja,por na i mungonte vetem ferexheja per nuse. Te gjith femijet e te kamurve shume, jo ngasin makinat e baballareve por dhe fshijne prapanicen me evro ... Si dudumenua i Fullanit.

jo cdo gje qe eshte e stampume me euro eshte me te vertete monedhe euro, grava

apo do facoleta dhe kartapeceta per te fshire hundet dhe djerset?

tani, adoleshenti pa patente s'duhet te ngasi as Porsche & as fiat uno, per ate pune

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).