Motrat Kajtazi nga Durrësi, njëra 18 vjeçe dhe tjetra 14 hodhën ilaç gjumi në ushqimin e prindërve dhe pastaj tentuan të djegin shtëpinë. Prindërit u trajtuan në spital dhe janë mirë, ndërsa shtëpia shpëtoi nga flakët, por motrat nuk janë gjetur ende, dhe dyshohet se kanë rënë pre e ndonjë rrjeti të shfrytëzimit të prostitucionit. Ndërkohë, ja sesi e trajton Opozita.com e Kreshnik Spahiut ngjarjen.

8 Komente

Lebetismiley

Vajzat qenkan te bukura, por paskan marre kot me kot. 

Duke mor parasysh rrezikun se do me hudhet dikush ne fyt me : Nuk shikoni ato femrat tuaja te shemtuara, zezake qe rrijne rrugeve andej nga jeni ( te shoqeruar edhe me linkun perkates) me duhet te them qe ajo majtas e ka ftyren si fun 15-ditshi. 

ne radhe te pare, per femijet nen 18 vjec nuk lejohet publikimi i emrit dhe i te dhenave identifikuese. ne radhe te dyte nuk lejohet publikimi i fotove. ne radhe te trete nuk lejohet etiketimi, fyerja, sharja etj ...

Ndërkohë, ja sesi e trajton Opozita.com e Kreshnik Spahiut ngjarjen

cfare dmth e Kreshnik Spahiut?

Shume te "guximshem" keta qe kane shkruar ne kete menyre. Megjthese kjo ia kalon dhe paturpesise dhe harbuterise.

ore fshijeni sa te doni por nuk quhet portal nje faqe interneti kalamajsh qe kur hedh lajme ne fb merr zero like zero komente per cdo postim. si qenkan "portalet shqiptare" opozita.com? edhe s'dini, edhe fshini.

Sapo u muorr vesh qe motrat Kajtazi ishin fshehur...po ku?

Po te Kapelja atqudht e tu!

Burimet policore thone qe ishin veshur si te jashme per t'u mos diktuar!

Problemi eshte se kur te kapen, nuk do denohen per kurvizem, -sic i deklaron portali dhe mendja e Kreshnik Spahise, qe imagjinon pernate skena me kurvica- por do denohen per tentative vrasje. 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).