Se ku pashe para ca ditësh dy foto të gjirit të Sarandës të bëra nga i njëjti pozicion, njëra nga vitet 70-80 dhe tjetra e kohës së sotme.

A mund të më ndihmojë dikush me linkun? 

6 Komente

Shume faleminderit nga Fatmir Gani Metaj

Hi Miri

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).