...

3 Komente

Nis persebrendshmi e perfundon persefundmi, e s'dihet sa larg realitetit eshte! S.d.q. terheqse! 

Ka kohe qe nuk kam lexuar dicka kaq te perkryer nga forma, por me permbajtje superiore. Rralle mund te bej komente te tilla, por keto vargje me kane lene pa fryme.

Une nuk ju njoh, por une e njoh mire poezine, dhe keto poezi jane art i eperm!

Urime!

Ky lloj niveli ne peshk?Le te fajesoj temen e papershtateshme ,dhe kjo jo se me intereson perzgjedhja e temave te tjetrit!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).