Pak para Champions...

12 Komente

No, not yet! 

Keto hahen kur perjashta zbardhon gjithcka! 

Eshte ajo kohe a vitit kur geshtenjat shiten me $8/lb ose afersisht $16/kg dhe me probabilitetin e larte qe gjysmat jane te prishura. S'na e mban xhepi. Di njeri nej burim online per fruta/perime me cmim te arsyeshem?

Ashtu dalin gjysma t'prishura. Ska zhgenjim me t'madh se t'presesh geshtenjat t'ja bejne paffff nga nxehtesia e zjarrit, e nga padurimi t'djegesh gishtat duke e qerruar e Te Dali e prishur nga mesi oh maj gad! Lol

Me druret frutore si jemi ne atje , kshtu geshtenja , ullinj, arra molle drdha mire ? 

Real vs Paris 1-1

smiley

 

sa titull origjinal 

o yes, kam tre jave qe i blej vazhdimisht, sapo hengra ca para  1 ore me pelqejne shume ,  mi pasket vjedh nga tavolina smiley

lun Bajerni i Modh sa i Modh qi je ti sot.

Kshu u dane keto pune. Bajernistat bojne tifozllik ne kohet e geshtenjave. Ne shpresojme te bojme ne kohen e qershive.

ho me.. Deshet me i nxjerr geshtenjat me duret e Ozilit e? smiley

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).