Xhihadistët e Shtetit Islamikë kanë ekzekutuar mbi 200 fëmijë në territoret e okupuara prej tyre.

Daily Mail ka publikuar këtë video ku shihen fëmijë të gjunjëzuar.

Një xhihadist qëllon i pari ndaj fëmijëve.

Më pas edhe të tjerët hapin zjarr mbi fëmijët, ndërkohë që ajri mbushet me pluhur.

Video mendohet se është bërë në qytetin e Rakas.

Nuk dihet arsyeja që ka çuar xhihadistët në ekzekutimin e fëmijëve.

5 Komente

Nuk e kuptoj se pse nuk hedhin ndonje A Bombe ne Raqqa dhe ta myllin kete pune njehere e mire? smiley

Nuk besoj se kam zemer te shoh pamje te tilla makabre. Me i thene kafshe i ben nder ketyre dhe i fyen kafshet. Po vriten femijet more te mjere? Plehra radioaktive jeni, minj pusetash. Harram qumeshti i nenes!

A ka noi link per kete apo noi burim te sigurt/serioz informacioni, apo muhabete kafenesh.

Paskan qen rober lufte, e paskan meritu...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).