Dhurata me e bukur per nje njeri ideal cila do te ishte? 

6 Komente

O ketlina, Krishti s'ka nevoje per ë ne fund qe te linde smiley
Tashi, une s'di te them dhuraten me te bukur per nje njeri ideal, por mund te coj nepermend dhuraten ideale per nje njeri te bukur (lol) psh mua me ka bere dhurate nje koleg/e (anonimisht s'e kam idene se kush se kshu e kemi rregullin, dhurata anonime per Christmas) nje shall te kuq (crimson) bashke me nje spile qe ishin super e me pershtateshin shume dhe ca cokollata shuume delicious.

smiley Ta gezosh dhuraten. 

Thx dear! smiley

s'para marr vesh shume nga dhuratat po hyra meqe christmas theme: festival me christmas decorations shtepiat, sidomos mbremjeve. Kush te shfaqe pemen me madheshtore ne dritaret me perdet lene hapur, zbukurimet me te magjishme neper yard-e, dritat me te shumta vezulluese, animacionet e sezonit me disneylandeske ne porch... Po sh. sh. pak kam pare te kujtojne aty se c'eshte vertete, vertete, Krishtlindje. Dmth Christmas eshte kthyer me duket ne nje feste pagane (not that there's smth wrong with it).

Si keshtu Jul nuk merr vesh nga dhuratat! Nje mikja ime mendon qe sa me e shtrenjte eshte dhurata aq me e bukur eshte, kurse une nuk jam dakord me kete gje...Si thua ti? smiley

Po mire, sh. dakord me ty edhe une

Po pergjithesisht s'ia them per kete pune se sh. stress muhabeti i dhuratave, n'dac t'i japesh n'dac t'i marresh. Me mire pa to, rehat smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).