...

8 Komente

☆☆☆☆☆

Nese 5 yje jane maksimali, atehere une po i jap 3, pra aty tek 7+.

Shume te bukra komplimente autorit!

Me pelqejne. Faleminderit.

Cfare eshte grykëdekë?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                 https://youtu.be/ArF0fzJjWu0            

Eshte e disata here qe autori nxjerr shkrim, i botohet e pastaj e fshin. Bipolar?

Po, ka qene ne pol te veriut dhe te jugut. Ka frike se ia vidhni ju dhe ia nxirrni ne Facebook si tujat...

Mire e ka, frika e ruan vreshtin. Ose imazhin mirazhues.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).