Juventus - Bayern Munich 2 -2 dhe Arsenal - Barcelona 0 - 2

31 Komente

komenti 1/4 smiley

Tmerr. Shume e ulet kjo qe kane bere. Mos i harxho fisheket. 

Mos te qisin inotin e z. Trump. S'ka gjo mos u pergjigj per arsye ekonomike. 

Thuj rrofte Ilir Meta dhe LSI qe edhe Bajern te beje golin e dyte edhe admini te te heqe penalitetin! smiley

Gezuar 1 Qershorin o Bajerni Modh sa i modh qe je ti. Loder te bukur te paskan sjelle. smiley

dobet Barcelona.

Nji Myler ka bota o Belul

Llogaria juaj është cilësuar si abuzuese nga një administrator. Llogaritë abuzuese kanë një limit prej 5 komentesh në çdo 24 orë. Ju keni dërguar 1 komente gjatë 24 orëve të fundit.

Kshu te trajtojne kur je Familje Jevgu Injorant qe ka zili Familjen e Heroit Popullit Intelektual qe ka komente dhe pare sa te dush (fito 1000 euro ne dite), qe ne te tjeret nuk i kemi as per 400 vjet.

 

aman vetem ty te mos i heqin komentet. se s'kam me ke te tall bythen pastaj.

Admina, jepini 50 komente tikut nga une ju lutem.

hajt per hajer ishalla. se na u bene keto komentet si karamele zana.

edhe perdori me kujdes ore. smiley

+1000 (euro)

 

................................................

(komenti iFiqos ketu)

 

Je suis iFiqosmiley

smiley

Hera e trete apo e katert qe Bayerni po i bie ne qafe Juves?

Bajerni i Modh sa i modh qe je ti...  toying with the girls today.

komenti 2/4 smiley

Fiqo mi co mu mesazhet ne privat dhe ti postoj une tak fak.

0-2.
Bobo Juve! smiley

karton  i verdhe i qellimte, i instudiuar.smiley, i Pique.. humbet ndeshjen  tjeter mer Arsenalin qe tashme eshte ndeshje vetem per statistike dhe pastaj  eshte gati per kundershtarin e radhes..deri ne finale..smiley

edhe une ashtu mendova belul. ju duk kenaqesia ne fytyre -  kur po terhiqte corapet  - menjehere pasi arbitri i dha kartonin. dukej i cliruar se e beri vetem 2-3 minuta para bilbilit te fundit.

po  ishte  e qarte. pati kontakt me trajnerin ai i dhe i dhane shenje nga bankina si duket, te bej faull per karton te verdhe.   

Ndeshje e bukur , pjesa e dyte sidomos .

Kush ka qene ai klysh kurve qe e ka bo Fiqon abuziv pash zoin , na thoni mer , do e mbyllim e svijme mo ktu , po na lusin mer blogjet e tjera , plot privati .

po na lusin mer blogjet e tjera 

Sa t'jete Pjeri ktu,kur te dush te nxierrin ne merkato,s'e kan problem. smiley

Lene privatin se s'te jep buke. Te gjithe synojne te punojne ne shtet.

iFiqo do jete marre me agjitacion e propagande se s'te denon kot Partia ...

Kjo Champs League eshte bo si neshjet ke Pallati Pionerve. Dihej qe ekipi Gim Fagut do fitonte 100% te rasteve. Ekipe bythe qe mbyllen ne porte ne fushe te vet me e nxjerr neshjen 0-0 se ku i dihet, neshjen e dyte mund te bi termeti ... Pse nuk e fillojne ke gjysfinalet me : Barcen, Real, Bayern dhe PSG dhe te tjeret t'ia fusin gjumit se jane kot. E kom seriozisht ...

Po boll konkukrence qe ku ka. Gjithehre 3-4ekipe kane qene pretendente. Sistemi esht i tille-dhe shume mire qe eshte kshu-qe dalin ne katershe me te miret. Mos harro qe me ket sistem loje sic desh me ba juvja sonte,interi i murinjos nxori jashte barcelonen

CL eshte bere si Formula 1, ku konkurenca behet gjithmone midis 2 e shumta 3 makinave (team) klasike, Ferrari- Mercedes, te tjeret jane mbushesa , bejne zhurme kot per sponsorat..

megjithate, sharmi i CL eshte ne fazen e grupeve ku  aty ketu kualifikohet ndonje ekip surprize, si p.sh PSV Eindhoven, Gent e ndonje tjeter..  por deri ketu ama, pasi gjerat me pas qartesohen shume shpejt.

Tom Brady tweets:
iFiqo, you'll be with us in SB51

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).