Sot ka boks në Pallat të sportit. Boksierët shqiptarë që u ndeshën sot dolën të gjithë fitues. Ende LIVE në RTSH.al

5 Komente

me vonese delegatet iken...

sikur ishte bere treshesmiley dje!

vec ketij osmanit, e kish ngrene  edhe nje serb ne athine , dhe nje grek diku tjeter.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).