13 Komente

pse ?

U fol shume si nje premtues per boksin tone dhe si nje pretendent per kampion europe i mbeshtetur nga Ylli Ndroqi. Po ben nja dy vjet qe nuk i degjohet zeri fare...Mu kujtua prej Mike Ketes, se kemi individualitete te spikatura qe bejne emer ne arenen nderkombetare por i kujtojme vetem kur kane evente, e pastaj i harrojme....

kshu po. qenka sportist. per pak qesh tuj mor n'telefon aiden por s' dija car ti thoja po t'm pyste: kush o ?

car bo? car e ke? etj

Te ka noj lek borxh apo ca .

Nuk e di, mos ka shku per azil mbase..

Si u be muhabeti?  U gjend Kreshniku?

eshte e thene ta dime kush eshte ? smiley

Akoma jo.

Hyc...asnji haber deri tani smiley

Akoma ...?

Po kreshnik xheli? 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).