Fatmiresisht, te gjithe anetaret e kesaj familjeje ne Rusi kane mbijetuar shendetplote pas hedhjes nga kati i peste. Ka qene thelbesor solidariteti i nje grupi njerezisht qe u grumbullua poshte pallatit ndersa aprtamenti u perfshi nga flaket, te cilet i inkurajuan familjaret te hidhen si menyra e vetme e shpetimit. Qytetaret qe erdhen ne ndihme arriten t'i presin te dy femijet, gruan dhe ne fund burrin.

5 Komente

O administrator, u dogj nje autobus me shqiptare ne kruje, te paska ngrene meraku per keta ne Rusi...

edhe "zeri i popullit"  faqen 4, e fundit fare, ja kushtonte lajmeve nga Bota. ndersa ne  faqet kryesore  jepeshin sukseset dhe arritjet ne vend... 

mirepo admini i peshkut ka qelluar anglosakson o vlla, faqen ballore e ka mbushur me  lajme nga Bota.

 

http://www.balkanweb.com/site/deshmite-e...

Ne Rusi? Po si mund te shajme Shqiperine me kete lajm? Apo sigurisht qe do ta gjejme dicka. Ja te presim.

Meqe s po pergjigjet askush:

Ne Shqiperi do diskutohej iher se kush Parti/Politikan mban pergjegjsi per Zjarrin qe nisi pa paralajmerim.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).