a di ndonjeri ku mund te merren campera me qera pasi disa te njohur italiane dune te vijne ne shqiperi kete vere dhe kane nevoje per nje camper. ju faleminderit!

6 Komente

Italianëve do ju sugjeroja nëpërmjet jush që ju kushton më lirë ta marin në vendin e tyre sesa këtu tek ne. Gjithsesi duhet të tregohesh i kujdesshëm me ta, janë rracë që s'u pëlqen asgjë që s'është e tyre smiley

mua me duhet ndonje kontakt qe tua jap dhe te bejne vete pazaret. thjeshte ngaqe jane kolege gazetare do te doja t'ju sugjeroja dicka te sakte. 

Camper? Kamper? Caravan? Karavan? Cfare do te thone keto? Fusha kampimi? Fusha kampimi me cadra? Fusha kampimi me makina-shpia? Apo kombinim i ketyre? Kaq e veshtire te shoqerohet edhe me fjalen shqipe!?... 

kamp perqndrimi duan

pse mer yahoo kur nuk keni kontakte hyni me bo korrektime gramatikore ktu ku s'asht as faqja e letersise. po qe se njeh nonjanin qe ka camper me qera ne shqiperi na bon nder te dyja paleve me na gjet noj kontakt. 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).