Forumi, po deshet me jepni nje ide sa kushton nje storage mujor per placka shtepie ne Tirane. Me eshte dhene nga nje i afermi i imi nje shume qe me duket nje cike si stratosferike. Faleminderit!

 

7 Komente

Sa nje shtepi me qera e pa mobiluar + sherbimin e rojes.

andri sh faleminderit per pergjigjen. Une kam plot 26 vite qe s'jam kthyer ne Tirane kshu qe jam komplet profan me realitetin atje. Kur thua sa nje shtepi me qera e pamobiluar, per sa leke (te reja/te vjetra) per m2 behet fjale. Edhe nje here flmndrt.

Varet ne ca zone e merr,  por tani me krizen e dyqaneve/magazinave qe jane pa shitur e jepen me qera e gjen goxha lire, sa per rojen varet ca placke ke se po rastis ne ndonje administrator te mire i le ndonje lek dhe ti ajros ai.

Na thuaj zonen e te themi me sakte

Zona nuk ka shume rendesi lungomare.  Ajo qe une do doja te merrja vesh eshte psh sa lek per m2 kushton perafersisht nje magazine themi ne Laprake kundrejt njeres ne Misto Mame apo ne Siri Kodra. Sh flmdrt.

sh te flmndrt. appreciate it.

Orendite

smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).