Si mund te plotesoj nje garanci per vize amerikane.

Nuk e kam bere asnjehere dhe nuk e kam idene nga t'ja filloj.

Faleminderit per pergjigjet!!

2 Komente

Shiko për Affidavid of support online, shkarkoje, printoje. eshte forme shume e thjeshte, vetem nje faqe ku liston te ardhurat dhe ndonje prone. Mos harro vulen e thate te noterit. Zakonisht ne banka ta ofrojne kete sherbim (noterial).

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).