Foto te perzgjedhura nga CNN.com mbi disa nga ngjarjet e javes.

2 Komente

Diktaturat i kane keto. Diktatoret ne detyre dhe ata te ardhshmit. 

kujt i referohet kjo shprehje, kesaj fotos?

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).