8 Komente

dmth qe pas agjerimit, ngaqe ske ngrene shume, bie nga pesha. behesh fit.smiley

dmth shqiperia eshte me ISISin

Dmth qe sdo ket me rob te lagjes per iftar ne hotel.

sezoni veror i bythengritjes ne bulevard.

fjalori turqisht duhet ta kete..........fatkeqsisht ne skemi lidhje me te, dhe mijra shqiptare  edhe pse duan te besojne ......nuk ja dine kuptimin 

Nuk e dija qe quhej Fiter Bajram. Perhere e kam degjuar si Bajrami i Madh.

Po na vje Eid-i tjeter. 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).