Të premten, më 30 shtator, Peshku do të ndryshojë sistem. Ky version i faqes do të arkivohet, dhe të gjithë anëtarët do të duhet të krijojnë një llogari të re tek sistemi i ri. 

Do e ruajmë këtë version të faqes në një adresë tjetër për rreth një muaj, që anëtarët të mund të identifikohen dhe lexojnë mesazhe apo shkrime që kanë postuar. 

Asnjë llogari nga ky version i Peshkut nuk do të transferohet tek sistemi i ri. Po ashtu, përmbajtja e këtij sistemi nuk do të transferohet, ama ajo do të ruhet dhe do të jetë pjesë e arkivit të Peshkut. 

Si gjithmonë, nëse keni pyetje, përdorni komentet. 

177 Komente

mire permbajtja, po forma do vazhdoj te mbetet e njejte te sistemi i ri ? dmth, faqja do vazhdoj te quhet "peshkupauje" ?

Forma do jetë e njejtje, po. Emri nuk ndryshon. Ca nga gjerat qe do ndryshojne: 

  • pergjigjet do funksionojne pak ndryshe (per shembull, nuk do te kete me pergjigje brenda pergjigjeve, do te jene te gjitha ne nje liste)
  • faqja do jete goxha me mire per telefona
  • anetaret do te njoftohen per pergjigjet ndaj temave ku marrin pjese dhe do te mund te ndjekin tema ne menyra te ndryshme
  • anetaret do te mund te sinjalizojne komente apo tema te papershtashme 

Etj. 

faqja do jete goxha me mire per telefona

 

do ta beni si tip appi, dmth, ku njoftimet  per pergjigje p.sh,  do vijne si ato te fb apo whtasapp ?  -bukur, bukur. 

hajde sukses dhe me kembe te mbare !

 

p.s edhe dicka,  kur thoni:  duhet te krijoni llogari te re per versionin e ri te peshkut,  nenkuptoni edhe nicke/ emra  te rinj ?

p.s edhe dicka,  kur thoni:  duhet te krijoni llogari te re per versionin e ri te peshkut,  nenkuptoni edhe nicke/ emra  te rinj ?

Më duket se procedura që do ndiqet është: kush e kap/kush vete i pari. Prandaj është mirë që të filloni të zini radhën. smiley

mund te perdoresh te njejtin nickname. 

ok. rrofsh !

(per shembull, nuk do te kete me pergjigje brenda pergjigjeve, do te jene te gjitha ne nje liste)

Mendoj se kjo mund te shkaktoje ngaterresa pasi nuk do te dime se kujt i eshte pergjigjur dikush.

Mire.

Tashi try again.

Une mendoja qe do vi te lajmerim kur dikush te shkruan te.komenti yt ndersa ju e paskeni hequr fare mundesime e replikes. Pse.ky regres?

Une mendoja qe do vi te lajmerim kur dikush te shkruan te.komenti yt ndersa ju e paskeni hequr fare mundesime e replikes. Pse.ky regres?

Kam një problem me këtë llogarinë, mbase u intereson: ndonjëherë kur klikoj ndonjë link... çuditërisht nuk përfundoj tek linku ku klikova por tek një link/faqe komplet tjetër ndonjëherë edhe e viteve/muajve të mëparshëm. Ndodh si me postimet, pyetjet por edhe kur përpiqem t'u përgjigjem komenteve... 

Ky problem është në faqen e tanishme? A ke ndonjë link si shembull?

Po aktualisht. Më doli ditën e dytë mbas regjistrimit. 

Psh, tani kur klikova mbi "Komentet e fundit" më doli një link nga viti 2012 me Jozefina Topallin që i jepte një cmim Fatos Nanos (Vendos Diciturën).

Dmth dalin linke komplet rastësore... pa lidhje. Edhe kur klikoj dërgo komentin duhet ta bëjë 2-3 herë që që postohet...

Psh tani kur u përpoqa herën e parë të të përgjigjesha më doli ky linku: http://www.peshkupauje.com/node/35266  Kur i bëra rsërisht reload, dilte komplet tjetër link. 

[Nuk është problemi tek kompjuteri im sepse është e vetmja faqe që e bën këtë. smiley ]

 

 

Ha ha ha u shtua edhe kontrolli për spam. smiley

Krijova këtë llogarinë tjetër për të parë nëse do të dilte i njëjti problem... Deri tani duket në rregull. [Mund ta fshish atë tjetrën.] 

ai problem eshte fomra e re e banit te admineve. Une kam shtate nicke me ate "problem", dhe rastesisht ndodh kur te qepet ndonje nga keta morrat neper komente me sharje dhe ne vend t'ia japin morrit banin ma japin mua.

Edhe disa ndryshime të tjera: 

  • faqja e parë do të thjeshtohet, në vend të tre kollonave do të jenë vetëm dy
  • anëtarët e identifikuar do të kenë një faqe "Të palexuara" ku do të mund të shohin temat dhe postimet e reja që nga vizita e tyre e fundit

Si behet c'reegjistrimi

Once you go Peshk you never go back.

Mos u regjistro ne faqen e re. E vjetra do te arkivohet, kshuqe edhe llogarite e vjetra do te mbyllen.

Dmth komentet tona te vjetra do te jene nen "anonim" si ato te shokut Qimo?

dmth. ato artikujt qe kemi bere do te zhduken ne vrimen e zeze? 

Jo. Do te arkivohen, dmth do kthehen ne faqe te thjeshta teksti. (Arkivimi do të bëhet pas rreth 1 muaji. Deri atëhere, faqja e vjetër do të funksionojë ne një adrese te tipit evjeter.peshkupauje.com). 

Te gjitha i kurdisni qe si e si t'ia veshtiresoni botimin e tregimeve Pjerit . Jazek.

Nga clexoj me siper duket se eshte punuar baze nje Vizioni te Qarte. Flm per punen dhe mundin tuaj.

A do te ket nje automatizim per te nxjere bisedat personale te "dosjet"? Per backup them se ata duken si arkiviste te zote.

Peshkut ç’i panë sytë 
Peshkut-oo 
ish e prëmte ajo ditë 
Peshkut-oo

Te gjithe peshqit në grykë 
Peshkut-oo 
Do vënë emëra te tjerë
Peshkut-oo

Penari me të Velçionë
Peshkut-oo 
dhe trimi Blendi Salaj 
Peshkut-oo

Peshqve u vunë koqet ne bigë, 
Peshkut-oo 
Amanet tregimet e Pjerit
Peshkut-oo

 

https://www.youtube.com/watch?v=MhKxSvNkpdI

Ate diten e xhuma I shkon me mire smiley

I ka reforma ne drejtesi keto. Robotet burgu i pret smiley

Do e ndihmoje njeri Pjerin per t'i treguar si ndizet ky versioni i ri ?

Select all images with a shop front ................. I'm not a freaking robot !

Zgjidh veren e vitit 2000, ose cilen do merrje ne pune per kamarjere?

O Foro ju shpetune shtyllat te dielen. 

Po i pune do e bojn ato mo. U bote si Trumpi, ishin shtyllat e gjona.Po dhe ju per pak e hongret petllen n'fun fare. 

Ne na shpetoi Albani dhe paaftesia e atij "biondit" qe u ngatarru me komet e veta.

Nejse, masi boni vaki cudia qe rrafi Interi Juven mas 6 vjetesh ne San Siro, thashe se po nodhe ene cudia e dyte, po s'qe e thonme per ju. 

Nga skuadra e partise ke e mikut te nanjes. Edhe ke ju kishte goxha qe i kishte zone dilli mire.  

Vallahi ai "suedezi" jone lujti mire fort. Po ene ata tujet nuk lujten keq me perjashtim te atij Edeh a si e kishte emrin.

Po c'o ky muhabet tashi? Nuk te lejne mo me qene robot n'PPU. 

Puuu do na lekan pa shkaben me shoqe! smiley

Do u jepkan dhe dekorata per spiunllik.smiley

Do e ruajmë këtë version të faqes në një adresë tjetër për rreth një muaj,  

...përmbajtja e këtij sistemi nuk do të transferohet, ama ajo do të ruhet dhe do të jetë pjesë e arkivit të Peshkut

Pyetje: Cfare duhet te kuptoj une me ruajtjen e ketij versioni per 1 muaj? I gjithe ky portal me te gjitha temat dhe komentet do te ruhet 1 muaj dhe pastaj do te zhduket nga interneti? Apo qe dhe per 1 muaj do vazhdoj cdo kush te komentoje, e pastaj jo me?

Cfare duhet kuptuar me permbajtja e ketij sistemi? Po ky arkivi i Peshkut a mund te thirret (hapet)? Apo te gjitha temat dhe komentet e deritanishme do te percillen ne varreza? Me nje fjale: i gjithe peshku i deritanishem do te dale nga skena e internetit (mbyllet), apo do te qendroje ne internet, pra mund te shihet ne cdo kohe, por pa nxjrerre tema dhe komente te reja?

Apo qe dhe per 1 muaj do vazhdoj cdo kush te komentoje, e pastaj jo me?

Ky version.

Do te qendroje ne internet, si arkive, po pa mundesi per te komentuar ne temat e vjetra. 

Pse na u be vone neve per komentet e vjetra?

Pse se dime neve qe ato i ka te gjitha Tiku ne arkiv?

smiley

Mos ekzagjero, ne arkiv kam vetem komente madheshtore, si psh dy te tuat:

1 - Linku ekziston, por Arti nuk e ka gjet akoma!

2 - Hajt t'majt ajo e Qemolit!

 smiley

Dhe nje pyetje tjeter kisha:

ne kete versionin e ri do na e hiqni qafe shkaben apo do na e lini prape neve?

Po moderimi do rregullohet ndopak apo prape njesoj, komento njeri, sha tjetri, dhe cdo teme perfundon ne muhabete politike ose pa lidhje?

Jepni ndonje koment lamtumire Si psh: ju duam shume dhe zgjidhni nick Qe Te kene kuptime

Ca gallate, une tek faqja e re nickun do ta ve "gjembi". Sikur edhe te tjeret te veprojne si une, pra te vendosin si nick emrin e nje komentuesi tjeter ka per te pas gallate per nje fare kohe.

For what is worth peshku ka qene pjese e jetes sone e administratori duhet pergezuar per punen e tij te pafalenderuar si duhet me mbajtjen e ketij blogu.

+1

thx admin

(pse me robot identifikimi ketu?

si dhe cfare opsionesh do kete per mirembajtje te llogarise dhe te komentit)

Do vene nje opsion me ankesa per komentin, dhe gjithe trollat e sales, me nga 10 nicke secili, do te raportojne komentin tend qe s'je e Sales, cfaredo qe te thuash. 

prit shkabe te marrim vesh...

Po ti akoma nuk e ke kuptuar qe ketu ka edhe te majte qe nuk jane dakord me ato qe thua? Te pakten jo gjithmone.

Nese ke shpirt kritik te shendoshe, atehere duhet te jesh i sinqerte me veten edhe te kritikosh pavaresisht kahut politik. Se ndryshe i bie te jesh dele.

robo, nuk besoj se e ke te qarte se per cfare po flet. as une s'jam dakord me cdo te majte e me cdo gje qe thone te majtet, qe nga idiotesia e importit te iranianeve, te importit te plehrave dhe plot gjera te tjera. Problemi eshte qe ne peshk ka trolla politike me inat idiot qe futen ne cdo teme dhe postojne pa fund lajme te PDs qe s'kane lidhje me temen e bejne plot pislleqe te tjera, deri tek hyrja me shume nicke njekohesisht dhe angazhimi i fjalorit banal tek komentet qe nuk durojne dot, ne menyre qe te fshihen fjalet banale bashke me komentin. 

Rrofsh per pergjigjen, por une nuk jam "robo".

Pra te premten te vijme me kostum?

Dhe tjetra, ca tip telefoni ka Pjeri? 

po me arkivin c'paten

                                                  I Madhi

Mbahu I Modh!

e shikoni mor qënër, e late me koke menjane e as e pyetet..si ra me qafe njeriu, ju terci verci gjithe diten e pernise ai ne nje cep me radio tiranen ne hall te tij..

Ptu, jazek!!

Dino, nuk e kane me arkivin, e kane me varrmihsat!

 

arqiolloget

BE Pjer Thomas - 28 Shtator 2016 - 12:06 permalinkpërgjigju

O admin, pse nuk del komenti im tek tema e ndryshimit te Peshkut. Po e shkruaj prape meqe edhe opsioni i Kopie e Plaken, mungonte. 
Mire ai i modhi, Heretiku, qe eshte kompjuterist, do i pershtatet versionit te ri, po une i vogli, modeli i vjeter, si do i pershtatem. A ka munsi Penaro, para se te 10-tet Peshku, te mi dergosh ato tregimet e mia, se me duket se nja 25% me mungojne, nja 75% i kam. 

smiley Imagjino sikur te kerkoj edhe komentet! 

Botimet te Peshku ishin eskluzive? lol

pse duhet te hapin llogari te reja.????  mbyllet portali, po nuk mbyllen llogarite ???

si na banke, mbyllet nje llogari, por lidhja mbetet, ska nevoje per llogari te re. 

edhe nje here adresa elektronike, kush e mban mend.!!!!!

ne qoftse kjo behet per te marre vesht kush eshte shkaba, dje ne gazete ka qene nje artikull qe kritikonte kryeministrin qe merr pjese ne blogje duke ofenduar  me nje fjalor bllokist. shkaba eshte kryeministri , doni tia mbyllni llogarine . po jua mbajti , bravi.

une km? kam marre levdata po si kjo kurre ndonjehere

Pse levdate e quan ti te te thone pallosh!?smiley

shkabe, mos e moho, tek fevziu ishe ti, nuk ka si te jete ndryshe, te njejtat fjale, e njejta menyre, vetem ofendime, e lumturia qe ndriçon fetyren. 

smiley me zure. nuk kam si ta fsheh me tani smiley

Bukur. Ju lumshin duart.

ju lutmi shume keto shkablliqet me flamuj fallco mase na i rregulloni

mirupafshim ne peshkun e lire!

Nuk kam ndermend te hape llogari te re! Por besoj se do tju ndjeke, por vetem duke ju lexuar. JU uroj gjithe te mirat dhe mbi te gjitha shendet dhe jete cilesore.

mos genje, the qe do ta vesh nickun gjembi!

Ajo ishte thjesht nje shaka. Nuk kam ndermend te posedoj personalitetin e larte te Gjembit. 

Ok

 

Kjo faqja e re e peshkut ka nevoje akoma per ca rregullime. Ne cell me del alert qe nuk eshte e sigurte dhe kur dua te hedh ndonje koment del mesazhi gabim. Gjithesesi duket me interaktive.

alerti duhet te jete prej https. 

Besoj se kjo eshte arsyeja. Po ti e ke ate problemin e postimit?

heren e pare jo. ta provoj prape. une kam ngel me nji cell parahistorik

update: cdo gje ok duket

Rilindje e peshkut keshtu ? Po pse ku eshte problemi me kete sitemin e vjeter ? Apo korrupsion edhe ketu ?

eshte sh e thjeshte, nuk eshte per ububu...jane dhene ca fonde qe duhen shpenzuar para mbylljes se vitit fiskal, 2016 qe perkon me fundin e tetorit. Edhe mund te lihet sic eshte po pse? fondet do digjen me kot.

Rilindje kudo emigrant i dashur. Ata qe nuk e pranojne ndryshimin jane te destinuar te vdesin, harroennnn, tretennnnn, nnnn, nnn, n.

Po ku I gjejne kto fonde , apo edhe ketu funksionon hashashi si opium per te vegjlit peshq

Mos u merr me gjera qe s'te takojne smiley

Vlonjat une bredharaku ham kumlla, ty te thartohet goja , dmth dhemebet ! smiley

E kisha me shaka ilirjano ☺

ska gje, romuze pa zarar jane smiley 

Tipik Shqiptar. Nuk thua faleminderit por me dyshime.

Gjembi me sa shoh peshku eshte jeta jote good for you

Peshku  si telenovelat turke ne shqiperi te zhvillon mendjen smiley

Me vjen mire qe per ty ka sherbyer ne kete menyre. Kur je ne kete nivel tani qe qenke zhvilluar, nuk dua ta imagjoj si do te keshe qene me perpara peshkut. E frikshme.

 Ti gjemb je ne nje nivel shume te lart, si gjembi i gomarit qe arrin dhe te kenaqesh me arritjet tona si nivel  !  smiley   prandaj je ti ketu ! 

 

Dilli eshte qe cdo peshk nje pjese te plehrave ta coje me poste ne Albanie. Nje pjese e pageses se doganes perkatese ... duallem tek fondet.

Kur do ndryshoje faqja neser ne mengjes apo dreka darka? 

smiley  deri ne oren 23.55 neser nuk ndryshon. Shume me qef e paske

Merak me shume se qejf

Meraku madh eshte dashni, qef, smiley

smiley se s'i dihet

Nqs konsiderohet mirembjatja e website , konsideroni komente rrugacerie with lack of conscience te fshihen dhe te mbahet qendrim profesional ndaj tyre. 

Faqa ketu eshte kthyer ordinere.

Keni larguar shume anetare me te padrejte, duke i lene hapesire ordinereve.

Nuk eshte problem ti anashkalosh keto nivele, problemi eshte se aq eshte koha dhe ska kohe njeri te harxhoje kot. 

Na ishte njehere peshku pa uje...

Qe neser peshku nuk do jete me pa uje.

Ciao amiqi!

Po dal, po iki. Nuk vij ne versionin e ri.

Ca koka ( Heads) do vazhdoj ti ndjek ne incognito.

 

Ballçekano nje bije qindra ngrihen, une do vazhdoj te qendroj stoik deri ne min e fundit.

Zeqo, ti dhe japonezi ne bunker. 

Parzanet nuk dorzohen!

Do kete ndonje count douwn? 10, 9...1, peshkaqeni!

PS. Te regjistruarit te pare do i behet dhurate .... 

E vure shishen? smiley

Jo se ta merr qeveria per riciklim.smiley

Peshku e ka kry ,  e ka mbaru misionin  e vet ! Tani eshte radha e brezit te dhim -shkabjanes katunares, me syze profesori qe ka mbaru shkollen e  e lart  liveleakut amirikon  per gazetari ! 

Make Peshku Great Again!!!

Si tha Rama ke Fevzo, Saliu beri ca rruge, ne po bejme peshkun e ri. smiley

Berisha -"Ti ke hurin nga mbrapa o derzi " 

Rama     " Une nuk flas per ligjin e plerave ,pa pat perpara Saliun !"

  smiley Gallate shqiptare ne Parlamet 

 

Lavdi Peshkut shok te nderuar !

Vras mendjen a do ta kete nderin pjeri per komentin e fundit

Mos deshe te thoje te parin? 

Smerret vesh tani ku jemi, te i riu a u vjetri, po me dukerka peshku si matrix.

Mire e ke se sipas ores aty tek ju ka tre minuta qe ka ardhur data 30 smiley

Kush rri e rregjistrohet prape. Pse nuk na transferuat me gjithe emra aman. Lol

lol

Dicka nuk shkon ketu.Nga vjeshta tha prokurori do te kete arrestime te bujshme , ne vjeshte peshku nderron formatin riregjistron anetaret .te jete koincidence kjo thua?smiley

Alba e ke pare gje te lebetitmin sot! na thau site.smiley

Jo eshte dite e qete sot pa habere,duhet te presem deri sa partia te aprovoje ndonje ligj te ri qe i lebetitmi te na nderoje perseri me hirin e prezences se tij .smiley

Te thace Zeqo qe do e sjelli koken sapo te sulmohet pulitika e partise dhe e shoqit Edi per pleherat.E ke andej nga lagja e re duke bere sherrr e shamata me elementet antiparti.Ai vetem me trup e me bythe eshte ketej me mendjen e tij omniprezente eshte andej.smiley

Tik tak tik tak...t..  k....

Vlonjato, nje koment per Pjerin shpejt e shpejt se po afron dhe ora, thua do ja gjej anen Vini re! versionit te ri?

Zeqo  nuk merrem personazhe fiktiv! PtH-i, sipas ca kanaleve te informacionit eshte robot ose program kompjuteri.

Shiko tani se kete foton e kam marr dhe une nga disa miq ne Shqiperi. Ne fillim besoja se ishte PtH-i por pastaj mbas disa verifikimeve doli qe ai ne foto eshte L.G disident i denuar nga rregjimi i Ramo derbederit.

Po po te siguroj per kete! Bile bile inicialet e plota jane L.G.B.T por nuk u mor vesh asnjehere se pse dikush ketu ne forum i bente reklam me spond. Gjoja jo gjatesia nuk korrespondon, ana e krehjes se flokeve eshte ndryshe, mungon unaza ne gishtin e mesit, pija ne gote nuk eshte kuqe etj etj. Jane te thella keto gjera.

Une u dorzova, shume te thella paskan qene keto pune, pra Ay ne foto nuk eshte Pjeri!

Qani hallin Pjerit ju. Pjeri frekuenton dhe forume Te tjera me Te avancume si format Se ky blog.  Ehe. 

Pjeri e dashur, tha qe nuk e ka provuar me ndonje tjeter pavarsisht qe ka pasur kerkesa, e si mund te besoj qe Pjeri yne te mund ta kaloje kete zamallahi! vetem nese na ka genjyer ateher edhe une heq dore.

Once upon a time there was a tavern
Where we used to raise a glass or two
Remember how we laughed away the hours
And dreamed of all the great things we would do

Those were the days my friend
We thought they'd never end...

smileysmiley po c'gota ke ngritur, c'laughs, c'endrra thua. Ti vetem ke share e je share ketu. smiley Te ishte ndonje tjeter, hajt me. lol Sa me pelqejne keta deluded idiots. 

cila eshte arsyeja e shperthimeve te tua skizofrenike per nje koment ku nuk permendet as emri yt as I partise se punes?

ballçekan ik!

(nuk ka felore te djathte ne blog)

 

erdhet ju italianet!smiley

He mo ja nje moot ndodhi, data nje sot.

Zeqo, ke shpikur gje time machine? smiley

Ho mer kur do ta hudhni cismen tjetersmiley

Prit se s'ka shkuar akoma ora 12!

                                                                          se mezi po presim t'qisim niqet e rinj smiley

Firmato, po dhe ato te cinezit s'jane keq per cmiminsmiley

Alo gjormi gjormi alo kota alo shashicaaa alo kanina kaninaaaa

U be peshku si sigurimi dhe peshqit si sigurimsa, cdo 6 muaj ploteso formularin dhe  ndrysho pseudonimin

Rri urte, shyqyr s'po kerkojne te qethen te gjithe zerro. 

nuk e kuptoj: pse te kjo teme, qe eshte prej disa ditesh tema kryesore e peshkut, mungojne komente nga Pjer Thomas ?!

Sepse nuk futej dot tek kjo tema 

Sepse Pjeri si prv(person i rendesise se vecante) u kalua i pari ne anijen e re. Gjithe ndjekesit e tij(ne) do te selektohen...

ne varesi te sinqeritetit ne komente dhe besnikerise!

Sepse ai eshte koka e ketij ndryshimi. 

Ty te shkoi jeta naiv o Belul. nuk e kupton qe Pjeri i ka filma te gjitha keto ankesat per vonese ne publikimin e tregimeve. Ka pertu me u ul dhe me e mbaru dhe u hakerrehet adminve. Me pas futet si admin dhe i kthe pergjigje Pjerit. Ohuuu sa te thella jane keto gjona. Po ti duket qe ke ende shume per te mesuar. Futju edhe nje here me koke VQ ate bej.

Po qe se Pjeri keto do ti kishte pasur filma, atehere Beluli do i kishte pare te gjitha smiley

ehe.. -ne jemi familje regjizoresh, tha, kujt i ben filma Pjeri..smiley

.smiley

smiley

Si mund ta nderroj kete account kur un ketu kam mesazhet me Ron E-mailin ??? smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley.. po tani ku do ti gjej provat una smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley 

Ate diten e xhuma 

sipari I peshkut ra 

thote Blendi marshallahsmiley

Na e keni bo si nderrimi i ores... me siguri do ta nderroni faqen ora 12 e notes...

dhe per pak fshihet historia  - shoke ja kemi kaluar shume mire bashke, ma beni hallall kur  ju kam share, e ja u bej hallall sharjet dhe ofendimet, vec ato nga motra, pasi nuk kam moter. 

Na u be si viti I riu peshku kurse adm. si babagjyshi smiley

3.2.1....apeshkalipsi

po po, mendohuni mire se esh 35 usd ne muaj te Peshku i Ri

Kush? certifikata si trumpist?

sdq esht me lire se ta zeme premiot e siguracjonit me Hajrien smiley

Ste paska ardh kuponi ne email? 1 vit falas plus ajfone 7. Okazion!

READ THE FINE PRINT bame

Hajde cuna e goca tung te gjitheve do vijme te lexojme per kureshtje ndonjehere, dhe nje falenderim administratoreve per punen e bere.

 

Lexohemi ne Peshkun e lire!

back to the old house. smiley

antareve do tu duhet te hapi apo do tu duhet te japin llogari...smiley

shume boring peshku i ri me qe nuk ra fjala

Me cfare nick je futur tek i riu? smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).