Këtu mund të postoni emocionet e çastit, mllefet, citate, krizat a çfarë të ju thotë mendja e që nuk do të mund ta postonit në tema të caktuara, pasi nuk do të kishte lidhje me ato apo për mungesë vendi.

Ju lutemi (I) të tregoheni të vetëpërmbajtur e të kursyer përsa u përket fjalëve të ndyra dhe fyerjeve personale ndaj antarëve të nderuar të Peshkut pa ujë, pasi administratorët edhe kështu janë të ngarkuar shumë. Ky, siç dihet, është një forum i hapur ku mund të hyjë kushdo, ndaj mos e lini veten të bëheni pre e provokacioneve të anonimëve, që kompensojnë komplekset dhe agresionet në jetën e përditshme në rrjet.

Ju lutemi (II) për artikujt që vendosni të mjaftoheni vetëm me një paragraf ose dy dhe linkun përkatës.

Pa censurë - 116

510 Komente

A ka ai i riu mersazhe private ?

Ka sa te ngopesh smiley

Hajdeni se ju kane tradhetuar te gjithe. Edhe tikun andej e keni smiley

Jo jo , une ketu do rri deri sa ta mbyllin , kur ta mbyllin do dal me gjujt per peshk e tek ai i riu nuk futem qe nami te behet smiley

Epo kjo pune, nje pellg plot me peshq edhe tjetri thote "do dal me gjujt per peshk" smiley

Apo nuk eshte bere dhe me foto profili tani, tamam si facebook smiley

Po ti Momo mos je gje znj.Elba qe s'ka kaluar ndonjehere Uren e Mifolit?

Ballcekano, me gjithe respektin per zonjen Elba, por nuk me duket se kemi shume ngjashmeri smiley

Mundet...kshu mu duk, po u gabova

Dergo llaf: Ata na kane ne gryke te pushkes, neve i kemi ne gryke te topit!

Dergova. Me thane "Ne ne gryke te topit hedhim valle!"

 

akoma ktu mor qenër te ballçekanit!?

vazhdoni, vazhdoni, por tek Peshku i Ri do perfundoni! Si Çeçua do te shkoni!

Si Çeçua i Peshkut te Ri do te shkoni!

 

Hidh OÇeço pampersa, hidh, po do ti vervisim prape nga muri!

Faqet

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).