38 Komente

Albano Carrisi me kete kapelen duket mu si Cufe veterani ,krietar I frontit te lagjes ne kohe te Dullessmiley

Like Rihana

Like Rihana

Like Rihana

Like Rihana

Like Rihana

Like Rihana

Like Rihana

Like Rihana

(Gawd! Where does it all end!!!)

Ka lezet kur kthehesh ne shtepi smiley

+1

po sikur te zhvendosemi ketu o peshqit e fundit, se andej u zgjat ca si shume

Po tani ti thuaje troc me ke do te zhvendosesh, mos na ngaterro kot edhe ne te tjereve sa per sy e faqe smiley

Po ti cili je andej? smiley

tashi u kuptu qe une dhe joy kemi nje si alkimi peshkore, nuk ka nevoje per te thenasmiley

packa se joy duke iu kthy peshkut te ri u veteshpall back to black

Po normal, shiko si i ve limite ndjenjes ti! "platonike"..."peshkore"...

Je akoma as ne qiell as ne toke, nderkohe qe ai tjetri andej i porositi kepucet!

smiley

jam i zhgenjym qe e nenvloeftsoni kaq shume platoniken

jam i bindur qe joy do beje nje zgjedhje te duhur ne fund

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).