Adriatik Doçi

Trio-ja e PD?

Pas kthimit nga Uashingtoni dhe pas mbështetjes publike që mori nga ambasadori amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu, pasardhësi i Berishës, Lulzim Basha, ka nisur lëvizjet e para për të marrë drejtimin e Partisë Demokratike.