Roland Qafoku

Monika Kryemadhi, sekretarja e përgjithshme e LSI, për Tiranën dhe njëherësh bashkëshortja e kreut të LSI-së, Ilir Meta ka rrëfyer për herë të parë përjetimet gjatë kohës së gjyqit për videon Meta-Prifti.