Kur flitet per çensuren, lirine e fjales apo lirine e shtypit, shpesh te vijne nder mend vende si Irani dhe Kina. Derisa zbulon qe gjerat nuk shkojne me mire, sidomos persa i perket informacionit online, as ne Turqi, vend ky anetar i NATO-s dhe kandidat per ne Bashkimin Europian.

Jane 3700 faqet online te cilat nuk [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).