nga Erold Dangëllia Johnny Cash – Personal Jesus (Cover Depeche Mode) Si çdo album American Recordings ku Cash ka dhuruar zërin për një seri të gjatë cover-ash , ka qëne gjithmonë as më shumë e as më pak sesa Rick Rubin prapa skenave, i cili ka bërë te mundur dhe ka menduar për të gjitha.Për [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).