700 vjet do të ti vras qentë, do t’i shemb kullat, 700 vjet Darien Levani Tani, qe Piramida duhet shembur, këtë s’e luan topi. Edhe janë vërtet qesharak miqtë komunist që duan ta mbrojnë duke nxjerre justifikime kot. Gjasme sikur miqtë e tyre komunistë të Lonely Planet ( gjasme shoqëria me prestigjioze në planet për sa i [...]

8 Komente

Like!

Same here!

Mund te behet nje etyd filmik i shkurter, pa dialog...

 Fol keshtu fol se kur ta marri vesh Sala do te shembi edhe ty bashke me piramiden.

bravo. me pelqen.

problemi qendron pse te mos e bejme nje peticion. ku jane ojq-te? do te keni edhe voten time si rob qe votoj djathtas, dhe do te isha aktiv ne mbrojtjen e piramides dhe te cilesdo arkitekture egzistuese, ilire, romake, greke, arberore, turke, fashiste, komuniste qe eshte ne harmoni me ate cka eshte shqiperi.

respekt!

Quiz. Gjeni kush ka thene " Une mund ta shkaterroj kete tempull e ta rindertoj per 3 dite!"

1- Ghandi

2- Krishti

3- Berisha

 

 Qezari

Veni vidi vici...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).