Akuzë akt akuzë * Idlir Azizi * (një dëshmitar gagaç në gjyqin e a. kurtit) Loja e madhe e historisë i përket atij që rrok rregullat, atij që do zërë vendin e atyre që i përdorin, atij që do maskohet për t’i pervertuar, për t’i përdour në kah të kundërt dhe [...]

1 Komente

Një e drejtë e tij për të heshtur dhe pasi ufbuf

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).