Barack Obama në udhëkryq Besnik Pula Më 2 nëntor në SHBA u zhvilluan zgjedhjet e rregullta në Kongres dhe nivele të tjera të pushteteve. Republikanët dhe e djathta koren suksese të konsiderueshme në zgjedhjet lokale dhe guvernatoriale, si dhe morën kontrollin mbi Dhomën e Përfaqësuesve nga demokratët, duke tejkaluar demokratët për mbi 50 ulëse (në [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).