Berlusconi tek Napolitano për emërimin e Ministrit të ri të EkonomisëPas besimit parlamentar marrë nga qeveria në Parlament dhe në Senat, Kryeministri Silvio Berlusconi, i shoqëruar nga Zv.sekretari i Kryeministrisë Gianni Letta, u takua këtë mëngjes me Presidentin e Republikës, Giorgio Napolitano.

4 Komente

ate qe s'marr vesh une:  ç'lidhje,ç'rendesi ka ky lajm per ne,qe e publikoni ketu? ku eshte e vecanta e ketij lajmi?!

domethene, ne zgjidhem hallet politike te ''shtepise sone'' dhe tani u burra hajt te diskutojme e te ndihmojme gjitonet.smiley

ne Shqiperi po behet nami cdo dite. njehere iken nje minister,njehere nje deputet, te tjere nderrojne partite cdo 2-3 muaj etj etj.   e ju thoni ne Itali,..................

smiley

Ndoshta se Albania News, duke qene ne Itali, ka dhe nje seksion qe jep lajme ne shqip nga Italia.

Kjo eshte nje nga fatkeqesite tona. Shiko cfare shembujsh kemi perreth: ne veri, jug, lindje, perendim... smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).