Diaframma janë një grup italian që pashe për së gjalli para ca ditësh. Vendi ku këndojnë është i vogël dhe i errët por ka një akustikë te mahnitshme. Koncerti duhet të fillojë në ora 22.30 por në ora 23.00 nuk është hapur akoma. Në karrierën time disa vjeçare në muzikë mendoj se kam parë një, [...]

7 Komente

Turp nder s'i kisha degjuar ndonjehere. Rrofsh Des. smiley Po i degjoj tani.

Turp Fin turp...nga ty s'e prisja kete! smiley

smiley Ke te drejte, por e ndreqa se keto dite i kam degjuar disa here. Rrofsh per here te dyte! smiley

e si te duken?

Pak te datuar si shije, por mjaft interesante. Fakti qe i ke pare live pastaj besoj se te ben te njeanshem... smiley

Jo jo Fin gabohesh, une isha i njeanshem edhe me para. Jam gjithmone i nje aneshem ne fakt.

bukur, nice..

che non ho mai legato con i figli dei ricchi, con i bambini buoni,
che non ho mai seguito l’oro dei suoi consigli che le do dispiacere
che ho la faccia sciupata e non mi vesto elegante e che cammino male.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).