Nuk e kisha menduar ndonjëherë se, një ditë, do shkruaja vërtet. Që të shkruash duhet të lexosh dhe unë nuk mendoja se një ditë do kisha guximin e duhur të prekja një libër me dorë. As që mund ta imagjinoja se, një ditë, unë do mund të shfletoja fletët e një libri, se do mund ta [...]

3 Komente

Jashtzakonisht i mire. I ka kapercyer me sukses kufijte e nje tregimi te zakonshem horror. Nje metafore brilante per psiqiken njerezore dhe paralele te tjera.

Urime.

Urime, per narrativitetin e sinqerte,  te thjeshte dhe spontan. Nje stil teper i dashur per mua.  Komplimente! 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).