Përshëndetje miq të librit, Në vijim të bashkëpunimit tonë me Skanderbeg Books kemi kënaqësinë t’ju prezantojmë fragmente të romaneve nga autorja e mirënjohur britanike – Doris Lessing. “Për Doris Lessing, për përvojën epike femërore, e cila me skepticizëm, pasion dhe fuqi përfytyruese, ia ka nënshtruar këtë qytetërim të ndarë shqyrtimit,” kështu u shpreh Akademia Suedeze [...]

2 Komente

A pati mundesi ndokush ti lexoje fragmentet qe postuam ?

Une shkova per t'i lexuar, por kur pashe qe ishin ne PDF, e lashe. Mund t'i kishit ngjitur ne tekst, per t'jua lehtesuar pak punen vizitoreve.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).