Flashlight Planetarium (Amusement Parks On Fire) Telephone (The Black Angels) Gone To Sea (A Classic Education) Zeus (British Sea Power) Fever Dreaming (No Age) Apply (Glasser) The Smoke (Home Video) Good Evening (The Concretes) I Think I Like U 2 (Jamaica) Winter Weeds (Liam Singer) Harlem River Blues (Justin Townes Earle) Monkey (Low) Emil The [...]

2 Komente

Des, i fillova nga fundi keto kenget, me pelqyen ato qe degjova. "Hey boy", m'u duk si kenget e dikurshme te viteve 70-80. Po dhe Measure m'pelqeu. Me fal per pyetjen, po keto jane kenge te reja apo une s'i kam degjuar ndonjehere?

Jane te gjithe kenge te fundit AnaH, me se shumti te artisteve te rinj qe duke i hedhur ne rrjet a ne myspace  shpresojne te arrijne shume klikime e te kapin ndonje kontrate me shtepite e medhaja diskografike.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).