Duke e matur valën revolucionare Nga Ian Bremmer Perktheu: Fitim Salihu Nje parashikim i tre muajve me pare se demonstratat popullore se shpejti kane per ta rrezuar diktaturen ne Tunizi, kane per ta larguar Hosni Mubarakun nga pushteti ne Egjipt, kane per te provokuar lufte civile ne Libine e Muamar Gadafit dhe kane per t’i [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).