Kohët e fundit, Shkëlzen Gashi ka botuar librin Gjuha e këputur e shqipes, një përmbledhje intervistash për çështje të shqipes standarde me gjuhëtarë, publicistë dhe intelektualë të hapësirës shqiptare, të cilat ishin botuar më parë në të përditshmen Koha ditore. Mes këtyre intervistave, gjendet edhe ajo që më pat marrë mua dhe që mund të lexohet [...]

1 Komente

dy duar per nje ko(c)ke.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).