E vërteta për Aeroportin e Prishtinës dhe drejtësia e zotit Dell Avni Zogiani Në ditën e drejtësisë në Kosovë, më 16 janar, ambasadori Christofer Dell, pati një fjalim shumë shpresdhënës për drejtësinë në Kosovë. Fjalimi ishte i hapur, direkt dhe prekte esencën e drejtësisë, që ishte ndërhyrja e politikës në punët e saj. [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).