Mëngjes apo mbrëmje, po mendoj se mëngjes sepse mesnata ka kaluar dhe pretendohet që dita e re ka nisur, paçka errësirës që të rrethon. Tarraca e pallatit djeg si ferr dhe zagushia në ajër nuk do t’ja dijë për kondicionerin që punon me fuqi maksimale duke shfryrë dhe bërë zhurmë. Edhe mizat përtojnë të fluturojnë [...]

1 Komente

jo cdo gje qe fluturon hahet.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).