Fabrikat e Nikit Claudio Barzzochi Përktheu : Bledar Koci Të nesërmen e votimeve rajonale, vihet re se në nivele të ndryshme brenda partisë “E Majtë, Ekologji dhe Liri” ( Sinistra, Ecologia, Libertà), bazuar në një intervistë të shumëfolur të Niki Vendolas në « Republika », fjalia kyce është : « mjaft me partitë, [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).