TechChrunch sot raportoi nje “vrimë” tek Facebook! Vërtet ata herën e fundit na kërkuan të ishim më të hapur me botën, por sigurisht nuk mendoj se ky ka qenë qëllimi i tyre. Facebook është lajmëruar për këtë problem në faqen e tyre, dhe me sa duket ata po e rregullojnë atë, pasi nuk funksionon më [...]

Facebook! Do vazhdoni ta perdorni? shkruar tek: eklipsi.com

3 Komente

hej po si qenka kjo pune keshtu !!!!!!!

Po ne Facebook i beni bisedat private ju? smiley

U le rosee,  po ti mos ki merak per mua se une rri off te shumten e kohes, ti shqetesohu me mire per veten ( ose per hormonet e tua, njejta gje eshte )

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).