Film City “Truman Show” analogjia qe shpjegon marredhenien e kosovareve me nderkombetaret Avni Zogiani Më ndodhi si koincidencë që të njejtën ditë të shoh transferimin e komandës së KFOR-it tek një komandant i ri dhe filmin e njohur “The Truman Show”. Kisha diçka që po më ziente brenda ndërsa po përcillja transmetimin në televizionin publik [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).