1.  Gjysma e kësaj turme kërkon një flirt njerëzor Gjysma tjetër janë kafshë Seks-simboli ka libër, pushkë edhe kazmë Udhëheqësi të heq udhën në dashtë. Në dashtë republika jonë e zumparon estetikën Aq hollë sa dora të shket mbi dru Seks-simboli valëvit kryelartë Fundin e saj mbi kërcu. Mbi kërcu rritet ëndrra e të qenit unik Të papërsëritshëm, një specieje të huaj sytë e kuq ia [...]

2 Komente

Dhe shumëfishohet në kurriz të çdo vetmie,
Flirti.
 

Nice. smiley

Me ne fund Peshku pati nje shkrim mbi flirti(mi)n, kete fenomen te kudogjendur ne natyre dhe te evoluar vetem tek njerzit. smiley

Nice, nice...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).