nga Dorian Isai Andi përseriste me vehte,i bindur se tanimë e mbante mënd dhe e kishte të qartë konceptin e fotografive të kujtesës:”Foto kujtese janë ato momente që të ngelin gjatë në mëndje,që të risjellin nga hapesira në kohe çaste unike dhe që lenë hije edhe më pas në jeten e personit që i përjeton.Janë [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).