Télécharger ftesaperlibrin.pdf “Më kujtohet” i ofron lexuesit shqiptar një hapësirë nëpërmjet të cilës ai mundet, jo vetëm ta kujtojë e rikonstruktojë të kaluarën e tij (apo të prindërve të tij) - kjo është e thjeshtë - por të ndjejë edhe aromat, edhe shijet, dhe ta prekë atë, atë të kaluar të përbashkët që akoma kërkon [...]

8 Komente

Urime per librin dhe suksese!

p.s. Lagje shume interesante ajo ku ben promovimin.

 Finisterre,

Te falenderoj per urimet. Qe nje befasi e bukur per mua.

Pershendetje

Ylli

urime edhe nga une!

urime edhe ades, nese mund t'ia percjellesh.

 Trop,

Te falenderoj per urimet. Ades do t'ja percjell urimin tend.

Te pershendes

Ylli

Ne pamundesi per te qene i pranishem,ju urojme ''te trashegohet''  libri dhe me nje ''femije''  tjeter.

Ju falenderoj per urimet.

Vetem per urimet e shumta qe kam marre nga dashamires, ia vlen qe te besh dhe nje "femije" tjeter. smiley

cba, flm qe i ke ndare me ne, dhe urime smiley.

Edhe une te falenderoj per vemendjen tende.

Pershendetje

Ylli

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).