——-Bledar Kurti——-    Politika shqiptare e ka tashmë shumë të qartë se rruga drejtë integrimit europian varet nga standartet e zgjedhjeve të 8 Majit. Me dhjetëra herë ambasadorë të huaj, amerikanë dhe europianë, përfaqësues dhe delegatë të institutcioneve të BE u kanë bërë një apel të vazhdueshëm forcave politike në vend për të treguar integritet [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).