note all images :© Eni Turkeshi PhotographyListen to:♪♫♫

3 Komente

Amazing!

Uups, me kapen gafil keto foto, gati me tremben! Sy shume shprehes, thuajse prej te marre! Megjithese, zakonisht te marret e kane veshtrimin e shuar, te zbrazur... Sy prej te cakerdisure, ndoshta do ishte fjala e duhur! Bukur, En!

vertet qe syte e saj qene ato qe me goditen dhe mua ne fillimsmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).